W&G0 2022

mail: 
biuro(at)poniatowka(dot)pl
tel.: +48 727 918 883

Fundacja Poniatówka Polska 
ul. Władysława Łokietka 20
86-010 Koronowo 

NIP 554 293 31 10
KRS 0000587102 

Rachunek bankowy PKO 
59 1020 1462 0000 7302 0296 9087

Płatności obsługują:

sprawozdania

źródła

dla NGO

zagrodazmiloscido

Wystawa 

drewno

LAMPION
 od 15 zł / szt

Lampion z białej tektury MF o wymiarach 100 x 100 mm i wysokości ok 190 mm. Wzór kratka. Do podświetlenia tilajtem lub łańcuchem LED. Rączka do przeniesienia lub powieszenia

Kupuj i pomagaj

Sklep charytatywny: rękodzieło 
z papieru i tektury,  z miłości do natury

@zpapieruitektury to marka Fundacji Poniatówka Polska. Rękodzieło z papieru i tektury bazujące na dziedzictwie kulturowym. Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na upowszechnianie dziedzictwa kulturowego wsi i małych miast.  Gwiazdy, kule, lampiony i pudełka to wybrane kategorie z wielu wykonywanych prac. Projektujemy i wykonujemy papierowe i tekturowe oprawy  okolicznościowe na święta, uroczystości, imprezy firmowe i inne.

Ręcznie wykonane produkty: okolicznościowe, świąteczne, litery, napisy, indywidualne opakowania,  scenografie, dekoracje, wystroje wnętrz. Ekologicznie, czyli z miłości do natury - z papieru i tektury - z materiałów w 100% podlegającym recyklingowi. Projekty autorskie i na zamówienie.

@zpapieruitektury logo

Lampion domek wykonany z papieru i tektury. Jego forma została pomyślana tak, aby był użytkowym pudełkiem. Zdejmowany dach pozwala na umieszczenie w środku prezentu - wtedy staje się eleganckim opakowaniem

Idealny do podświetlenia tilajtem LED - wtedy idealnie sprawdzi się jako element wystroju wnętrz. Na Boże Narodzenie do powieszenia na choince. Zastosowanie kalki oddaje efekt szkła.

Standardowo w dachu umieszczone są gwiazdki, proponujemy jego personalizację w celu umieszczenia indywidualnie opracowanej grafiki, np. krótkiej dedykacji, imienia, życzeń, itd.

Wkrótce udostępnimy katalog wzorów ścianek.

Prowadzimy warsztaty z papieru i tektury, podczas których pokazujemy krok po kroku, jak wykonać  domek lampę z papieru i tektury.

DOMEK LAMPION

ŚNIEŻYNKA 

PSZENICZNA

Lekkie pudełko (kpl. 2 szt) do zastosowania jako lampion,  opakowanie, element dekoracyjny. Możliwość personalizacji.

Z PAPIERU I TEKTURY NA ADWENT

49 zł / kpl

273 zł / 7 kpl

domek lampion z papieru