Jesteś tutaj: Start / Usługi / SKANOWANIE

SKANOWANIE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

SKANOWANIE ZDJĘĆ I KLISZ
Oferujemy usługę profesjonalnego skanowania materiałów, dzięki urządzeniu EPSON Perfection V850 Pro. Możemy skonwertować rozmaite formaty nośników i klisz na obrazy cyfrowe o profesjonalnej jakości. Ten niezwykle wydajny skaner o rozdzielczości 6400 dpi błyskawicznie się rozgrzewa i jest wyposażony w funkcje automatycznego usuwania kurzu i zarysowań oraz dwa wysokiej jakości komplety uchwytów klisz.

ROZDZIELCZOŚĆ
Urządzenie V850 Pro zostało wyposażone w system podwójnego obiektywu, który automatycznie wybiera ten najbardziej optymalny, zapewniając rozdzielczość optyczną do 4800 dpi w przypadku refleksyjnego skanowania zdjęć oraz aż do 6400 dpi podczas skanowania z wykorzystaniem uchwytów klisz.

ŹRÓDŁA
Dzięki udoskonalonym uchwytom klisz z funkcją regulacji wysokości i sztywnej konstrukcji możemy skanować klisze w szerokiej gamie formatów. V850 Pro obsługuje także formaty klisz do 8 x 10 cali, umieszczane bezpośrednio na szybie skanera.

USUWANIE NIEDOSKONAŁOŚCI OBRAZU
Technologia Digital ICE automatycznie usuwa niedoskonałości, takie jak kurz, włosy, zarysowania i ślady palców zarówno z klisz, jak i ze zdjęć, przywracając ich pierwotne piękno.

IDEALNE ODCIENIE
Gęstość optyczna rzędu 4.0 DMax zapewnia niewiarygodne odwzorowanie odcieni. V850 Pro potrafi perfekcyjnie zidentyfikować zakres tonalny oryginału, co gwarantuje precyzyjne odwzorowanie najjaśniejszych i najciemniejszych obszarów obrazu oraz zachowanie imponującej szczegółowości i zakresu dynamicznego.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Zapytania odnoścnie skanowania prosimy przesyłać na adres biuro@poniatowka.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-02-19
Data publikacji:2020-02-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Andrzej Jurak
Liczba odwiedzin:1169