Jesteś tutaj: Start / Uratujmy Poniatówki!

Uratujmy Poniatówki!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wesprzyj odbudowę i utrzymanie drewnianych wiejskich zagród - prosimy o pomoc!

Fundacja Poniatówka Polska tworzy FUNDUSZ ODBUDOWY ZAGRÓD WIEJSKICH II RZECZYPOSPOLITEJ. Przedwojenne drewniane osadnictwo to w 100% #polski pomysł, jest oparte o #rodzimy wzór architektury i co dzisiaj najważniejsze - gwarantuje #zdrowe i bezpieczne budowanie, czyli zdrowe życie dla rodziny.

Prosimy pomoc w zachowaniu cennego dziedzictwa. Zachęcamy do wspierania materialnego naszej działalności poprzez wpłaty na cele statutowe. Przekazane darowizny można rozliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym PIT/CIT. Wpłat można dokonywać na rachunek bankowy 59 1020 1462 0000 7302 0296 9087 z tytułem wpłaty "na cele statutowe".

Celem ułatwienia wpłat, przygotowaliśmy częściowo wypełniony druk przelewu.

Artykuły

Przejdź do - Dziękujemy darczyńcom!

Dziękujemy darczyńcom!

3 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy naszym sympatykom za darowizny na cele statutowe. Polecamy się dalszej ofiarności. Fundacja Poniatówka Polska jest organizacją pozarządową niedziałającą dla zysku. Naszą pracę finansujemy wyłącznie z pozyskanych środków zewnętrznych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć o możliwości rozliczenia wpłat na cele statutowe naszej Organizacji w rocznym sprawozdaniu podatkowym. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania.

Czytaj więcej o: Dziękujemy darczyńcom!

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-11-24
Data publikacji:2018-11-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Andrzej Jurak
Liczba odwiedzin:2242